Dekoracje zewnętrzne i wewnętrzne

Produkcja frezowanych i wycinanych dekoracji zewnętrznych i wewnętrznych.

Drobne dodatki, panele ażurowe, maskownice i dekoracje potrafią całkowicie odmienić domowe wnętrze oraz nadać wyjątkowy charakter osobistym wydarzeniom. Co wspólnego z dekoracjami ma ploter CNC?

Wykorzystując frezowanie CNC stworzyć można niepowtarzalne dekoracje!
Frezowanie to obróbka powierzchni płaskich, podczas której w materiale powstaje zagłębienie tworzone przez narzędzie zwane frezem. Wszystkie wzory, słowa oraz rysunki możemy przenieść za pomocą frezu na praktycznie każdy materiał.

Do najpopularniejszych należy frezowanie:

– w drewnie,

– mdf,

– PCV

– frezowanie i cięcie sklejki.

Domyślasz się co można stworzyć za pomocą frezarki CNC?

Na przykład dekoracje domowe pod postacią dowolnych obrazów 2D oraz 3D, spersonalizowane napisy, oznaczenia, sentencje, czy też ramki na zdjęcia. Wycinanie CNC umożliwia tworzenie liter i napisów również w dużych rozmiarach. 

Masz pomysł i chciałbyś go zrealizować? Napisz do nas lub zadzwoń.

Oferujemy frezowanie bardzo modnych ostatnio paneli ażurowych. Panele dekoracyjne ażurowe / ścianki dekoracyjne / maskownice umożliwiają strefowanie przestrzeni, a same w sobie są wyjątkowym wystrojem. Ich wyjątkowość polega na tym, że ornament, zgodnie z którym frezowany jest panel, jest często specjalnie zaprojektowany dla konkretnego pokoju, żeby łączył się z wzorem na tapecie i innych dekoracjach. Posiadamy własną bazę dostępnych wzorów, ale także realizujemy wzory indywidualne. Prócz Paneli wykonujemy także maskownice na kaloryfer oraz zabudowy kaloryferów. Wszystkie nasze płyty spełniają atesty, dzięki czemu mogą być montowane, w przedszkolach, szkołach, szpitalach…

Oferujemy frezowanie dekoracji dla firm eventowych z materiałów, które można wykorzystać na zewnętrz, ale także we wnętrzach organizowanych imprez przez firmy.

Nie zapominamy także o klientach indywidualnych. Masz pomysł na dekoracje, chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, zaoferujemy bezpłatnie pomoc i doradzimy w jaki sposób najlepiej zrealizować Twój pomysł!

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz, firmy eventowe, osoby prywatne i wszystkich zainteresowanych usługą Frezowania i Cięcie CNC dekoracji!

Masz pytanie? Chcesz zamówić usługę? Napisz!

Zapraszamy do współpracy

Przyjedź

Poniedziałek - Piątek 9:00 -16:00 Pruszcz Gdański ul. Sikorskiego 3a

Napisz

biuro@frezlak.pl

Zadzwoń

+ 48 503 604 435

Gdańsk, Gdynia, Bąkowo, Kolbudy, Gniew, Kartuzy, Bytów, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo, Trójmiasto, pomorskie.