Usługi frezowania dla przemysłu

Frezowanie i wycinanie elementów powtarzalnych dla firm produkcyjnych.

Nasz Ploter CNC Serii Expert to wysokiej klasy centrum obróbcze CNC. Ploter został zaprojektowany przy współpracy z wymagającymi użytkownikami ploterów frezujących oraz przy pomocy ekspertów z dziedziny budowy maszyn. Dzięki temu opracowano serię obrabiarek pozwalającą na szybką, dynamiczną i jakościową pracę. Obrabiarka ta dedykowana jest do automatyzacji i minimalizacji kosztów produkcji oraz podniesienia wydajności. 

Maszyna zbudowana jest na bazie sztywnej spawanej, żebrowanej, stalowej konstrukcji, która jest odprężona i obrobiona z jednego mocowania na wielkoformatowych centrach obróbczych. Dzięki takim zastosowaniom posiada wysoką stabilność i precyzję obrabianych elementów.

Dzięki zastosowaniu w naszym ploterze wysokiej mocy wrzeciona (9,5 kw) oraz uzbrojeniu w magazyn narzędzi jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia produkcyjne o wolumenie mniejszym i większym w bardzo krótkim terminie.

Przyjmujemy zlecenia na produkcje elementów powtarzalnych frezowanych, ciętych w tworzywach sztucznych, a także metalach miękkich. 

Materiały dedykowane:

  • kompozyty: dibond, alucobond itp.
  • tworzywa sztuczne: poliwęglan, PCV, plexi, teflon, poliamidy, gambit, guma, itp.
  • drewno lite oraz płyty drewnopochodne: sklejki, płyty wiórowe, MDF, OSB itp.
  • pianki, materiały ekstrudowane, itp.
  • metale miękkie: aluminium, mosiądz, miedź, brąz itp.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Prześlij nam swój projekt, postaramy się w najkrótszym możliwym czasie przesłać Tobie informacje o możliwości wykonania, terminie i cenie realizacji Twojego zamówienia.

Zapraszamy do współpracy firmy produkcyjne, które potrzebują wykonać elementy na ploterze CNC.

Masz pytanie? Chcesz zamówić usługę? Napisz!

Zapraszamy do współpracy

Przyjedź

Poniedziałek - Piątek 9:00 -16:00 Pruszcz Gdański ul. Sikorskiego 3a

Napisz

biuro@frezlak.pl

Zadzwoń

+ 48 503 604 435

Gdańsk, Gdynia, Bąkowo, Kolbudy, Gniew, Kartuzy, Bytów, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo, Trójmiasto, pomorskie.