Usługi dla stolarzy

Frezowanie, cięcie, usługi CNC
FrezLak.PL od początku pragnie wspierać przedsiębiorców z branży stolarskiej. To właśnie z myślą o nich oferujemy specjalistyczne usługi frezowania, cięcia CNC na ploterze. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowej pomocy w prowadzonym przez siebie biznesie, profesjonalnie przygotowujemy fronty meblowe, wycięcia różnych kształtów w drewnie czy w płytach meblowych zgodnie z Państwa wytycznymi i aktualnym zapotrzebowaniem.

Magazyn narzędziowy naszego plotera oraz ponadprzeciętna sztywność konstrukcji pozwolą uzyskać znacznie wyższą dokładność oraz szybkość wykonywanych operacji (cięcie, wiercenie, frezowanie), niż inne konwencjonalne urządzenia i maszyny stolarskie (jak np. pilarka panelowa). 

Do produkcji naszych frontów oraz rozkroju różnego rodzaju płyt używamy programu do Nestingu.

Nesting jest to technologia stworzona dla stolarstwa, której głównym założeniem jest zoptymalizowanie obróbki płyty wiórowej laminowanej, surowej, płyty MDF lub sklejki. Jeszcze często nie doceniana w Polsce technologia zdobywa z miesiąca na miesiąc coraz więcej zwolenników. Technologia ta koncentruje się na dzieleniu materiału przy użyciu jednej obrabiarki CNC wyposażonej w odpowiedni, najczęściej diamentowy frez trzpieniowy. Płyta układana jest na stole maszyny, co możemy porównać do układania puzzli a w przebieg cyklu mogą wchodzić takie prace wykonywane przez maszynę jak: rozkrój płyty, frezowanie, wiercenie, wycinanie rowków lub nawiercanie materiału. 

Dzięki posiadanej przez nas maszynie, oprócz wysokiej jakości gwarantujemy także konkurencyjne ceny. 

Naszą misją jest  wsparcie i zapewnienie fachowych rozwiązań stolarskich.

Zachęcamy stolarzy, meblarzy do współpracy. Istnieje możliwość usług na podstawie powierzonego materiału, ale także materiału już przez nas zakupionego.

Przykładowe realizacje

IMG_9704
IMG_0734
IMG_0732
IMG_0747
IMG_0847

Masz pytanie? Chcesz zamówić usługę? Napisz!

Zapraszamy do współpracy

Przyjedź

Poniedziałek - Piątek 9:00 -16:00 Pruszcz Gdański ul. Sikorskiego 3a

Napisz

biuro@frezlak.pl

Zadzwoń

+ 48 503 604 435

Gdańsk, Gdynia, Bąkowo, Kolbudy, Gniew, Kartuzy, Bytów, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo, Trójmiasto, pomorskie.